Finansonline

Finansonline Nedir?

Finansonline; yatırım ürünlerini kolaylıkla alıp satabileceğiniz, finans dünyası haber ve yorumlarına erişebileceğiniz bir online yatırım platformudur.

Finansonline’da hesap açarak Hisse Senedi, Yatırım Fonu, Repo, Tahvil / Bono gibi ürünleri kolayca alıp satabilir, profesyonel yatırım danışmanlarımızdan fikir alıp, ilgilendiğiniz şirketlerin güncel bilgilerini yakından takip edebilirsiniz.
Yatırım Hesabı Açın:
Ad-Soyad: *
Cep Telefonu: *
E-Posta: *
*: Yıldızla belirtilen alanların doldurulması zorunludur. Başvuru formunu gönderdiğinizde Gizlilik Politikasını kabul etmiş olacaksınız.
Al-Sat Bilgi Al Fikir Al
Hisse Senedi, VIOP, Yatırım Fonu, Tahvil / Bono gibi ürünleri hızlı ve kolayca online platformumuz üzerinden alıp satabilirsiniz. Yatırım ürünleri, macro ekonomik veriler, ilgilendiğiniz şirketlerin en son bilgileri ve teknik performanslarını inceleyebilirisiniz. Yatırım danışmanlığı her türlü fikir ihtiyacınıza karşılık veren taze ve kolay anlaşılır raporlar ile sizler için katma değerli analizler yaparak, yatırımı kolaylaştırır.
Al-Sat Bilgi Al Fikir Al
Teknoloji
Teknoloji Nerede olursanız olun işlemlerinizi Finansonline teknolojisi ile tüm tablet ve mobil cihazlarda kolaylıkla yapabilirsiniz.
Sanal Klavye
Close